ЗОРЯНЕ НЕБО

Зоряне Небо — найбільш вишуканий, хоча і досить складний у технічному плані спосіб оформлення інтер’єру. Встановлюють такі стелі зазвичай в готелях, ресторанах, барах, нічних клубах, басейнах, офісах, салонах краси, виставкових чи концертних залах. Останнім часом технологію все частіше використовують у приватних помешканнях. Найкраще такий варіант оздоблення інтер’єру підійде для спальні або дитячої кімнати, крім того часто його встановлюють в гостинних залах і коридорах

Ефект зоряного неба досягається не способом звичного фотодруку, а за допомогою зібраної над натяжною стелею конструкції, до складу якої входять джерела світла та світлодіодні стрічки чи оптоволокно. Ефект блиску, мерехтіння та переливання кольорів виникає при використанні в джерелах світла різноманітних світлофільтрів. В такий спосіб можна створити багато вражаючих ефектів: мигаючі зірки, сузір’я, знаки зодіаку, комети або Молочний Шлях.

При встановленні натяжної стелі з ефектом «Зоряного неба» зазвичай використовують глянцеві, рідше матові фактури полотна.